575

[id: 9006] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Inżynier Spawalnik – branża: konstrukcje offshore
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2013-01-11
Oferta ważna do: 2013-02-01
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Miejsce pracy: Praca w kraju: Szczecin
Prawo jazdy: tak B wymagane
Wymagane języki: angielski: dobrze

Dane kontaktowe

Nazwa firmy HEG
Stanowisko Inżynier Spawalnik – branża: konstrukcje offshore
Tel.: 91 435 87 57
Dane adresowe: 71-001 Szczecin

Zakres obowiązków:

Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną oraz procesami produkcyjnymi w zakresie stosowności przywołanych norm, możliwości wykonania i zbadania spoin, wymogów jakościowych oraz uprawnień personelu spawalniczego i kontrolującego,
Określenie spawalności materiałów podstawowych oraz zastosowania materiałów dodatkowych do spawania,
Opracowywanie instrukcji technologicznych spawania WPS, instrukcji roboczych, planów spawania, planów kontroli i badań i innych dokumentów wymagan
Doświadczenie / staż pracy: Wymagania:

Wykształcenie wyższe (kierunki: spawalnictwo, budowa maszyn, inżynieria materiałowa),
Dyplom Inżyniera Spawalnika (IWE/EWE)
Doświadczenie zawodowe min 2 lata
Preferowana wiedza techniczna z zakresu: spawalnictwa (elementy cylindryczne o dużych średnicach) oraz inżynierii materiałowej,
Znajomość branży konstrukcji stalowych (offshore),
Znajomość przepisów WUDT,
Dodatkowe umiejętności: Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym w mowie i w piśmie
Samodzielność i zaangażowanie,
Wysoka dyspozycyjność.
Dobra znajomość MS Office.
Prawo jazdy kat B