[id: 65586] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Spawacz MAG 135
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2024-05-20
Oferta ważna do: 2024-06-20
Branża zatrudnienia: tak spawacz/spawalnik
Typ zatrudnienia:
tak współpraca z firmą
Wymiar czasu pracy: tak cały etat
Miejsce pracy: Praca w kraju: Radomsko
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:
Przewidywane wynagrodzenie *
Stawka godzinowa
Ilość godzin pracy (miesięcznie)
Wynagrodzenie miesięczne
60
300 godzin
18 000,00

* Dla działalności gospodarczej podana jest kwota netto (bez podatku VAT).
Dla umowy o pracę, zlecenie, o dzieło... jest to kwota do opodatkowania po zastosowaniu pozostałych obciążeń.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy ELFBUD
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko Spawacz MAG 135
Tel.: 733 229 100
Dane adresowe: 42-221 Częstochowa
Polska
Adres strony www: opcja płatna
Adres email: pracodawca nie uwidocznił adresu e-mail

Dodatkowe informacje

tak 135
tak stal

Dodatkowe uwagi do ogłoszenia:

> RADOMSKO - spawacz MAG 135
| Data rozpoczęcia współpracy: OD ZARAZ
| Miejscowość: Radomsko
| Przewidywany czas współpracy: na stałe
| Wymagania:
- doświadczenie w spawaniu metodą MAG 135 pod badania UT (ultradźwiękowe)
- aktualne uprawnienia spawalnicze MAG 135:
EN ISO 9606-1 135-D P BW FM1 S s12 PF/PC ss nb
- umiejętność żłobienia elektrodą węglową
Informacje dot. uprawnień lub materiałów: | Obowiązki:
- spawanie elementów mostowych o grubości od 3 do 80 mm
- żłobienie elektrodą węglową
| Próbki:
- złącze doczołowe w pozycji podolnej V
- wyżłobienie grani i pospawanie
- pachwina jednościegowa i wielościegowa pozycja
naboczna PB o grubości 8 mm na trzy razy
| Inne:
- praca dwuzmianowa po 12 h
- praca trzyzmianowa po 8 h
Doświadczenie / staż pracy: | Stawki:
 własna działalność gospodarcza (samozatrudnienie): 60 zł/h netto
- można pracować od 168 h do 300 h miesięcznie
(nadgodziny są tylko dla osób chętnych, nie są obowiązkowe)
- możliwość otwarcia działalności gospodarczej
dopiero po zdaniu próbek spawalniczych
Dodatkowe umiejętności: Wszystkich zainteresowanych tą ofertą, prosimy
o kontakt telefoniczny pod numerem: 7 3 3 2 2 9 1 0 0
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

Odpowiedzi

Ilość odpowiedzi na ogłoszenie: 0
Aby dodać odpowiedź musisz być zalogowanym użytkownikiem.
Przejdź do logowania ›››
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.