575

[id: 52197] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Kierownik Robót ze znajomością j. niemieckiego
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2020-05-20
Oferta ważna do: 2020-06-10
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Miejsce pracy: Praca za granicą: Niemcy
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki: niemiecki: biegle

Dane kontaktowe

Nazwa firmy JWW Invest S.A.
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko Kierownik Robót ze znajomością j. niemieckiego
Tel.: 322036048
Dane adresowe: 40-555 KATOWICE

Oferujemy:
- pracę głównie w obiektach na terenie Niemiec, oraz sporadycznie w innych lokalizacjach,
- umowę o pracę w stabilnej firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
- niezbędne narzędzia pracy.
Doświadczenie / staż pracy: Zadania:
- zarządzanie zespołem realizacji projektu (brygadziści, monterzy, spawacze)
- optymalizacja kosztów projektu,
- nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu,
- prowadzenie dokumentacji budowlanej, kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac,
- prowadzenie uzgodnień z inwestorem.
Dodatkowe umiejętności: Oczekiwania:
- doświadczenie w realizacji projektów przy pomocy zasobów własnych oraz podwykonawców,
- wykształcenie techniczne ze znajomością zagadnień budowlanych/energetycznych,
- znajomość j. niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację,
- zorientowanie na realizację celów,
- umiejętność delegowania zadań.