[id: 50155] Szczegóły oferty

Branża zatrudnienia: tak spawacz/spawalnik

Dane kontaktowe

Nazwa firmy ELFBUD
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko Spawacz MAG 135
Tel.: 733 229 100
Dane adresowe: 42-221 Częstochowa
Polska
Adres strony www: www.elfbud.pl
Adres email: k.papalski@elfbud.pl

Dodatkowe informacje

tak 135
tak stal

Dodatkowe uwagi do ogłoszenia:

-> JANÓW LUBELSKI - spawacz MAG 135
Oferta dla osób ze ŚREDNIM DOŚWIADCZENIEM
| Data rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ
| Miejsce pracy: Janów Lubelski
| Przewidywany czas pracy: stałe zatrudnienie
| Wymagania:
- certyfikat MAG 135 P-FW lub P-BW FM1
| Mile widziane:
- uprawnienia na suwnicę z poziomu 0
- uprawnienia na żuraw stały warsztatowy
Uprawnienia na suwnicę i żuraw, mogą być
jednocześnie na jednym certyfikacie.
| Obowiązki:
- spawanie stali o grubości 8 mm - 18 mm
- spawanie elementów do masz
Doświadczenie / staż pracy: | Stawki:
 własna działalność gospodarcza: 35 zł/h netto
- można pracować od 176 h do 300 h miesięcznie
- możliwość otwarcia działalności gospodarczej
dopiero po zdaniu próbek spawalniczych
| Stawki dla Ukraińców na umowę zlecenie:
 stawka 23 zł/h netto (na rękę) z zakwaterowaniem
 stawka 26 zł/h netto (na rękę) bez zakwaterowania
Dodatkowe umiejętności: Wszystkich zainteresowanych tą ofertą pracy, prosimy
o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 733 229 100
Odbieramy telefony od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 15:00, sobota 10:00 - 13:00

Odpowiedzi

Ilość odpowiedzi na ogłoszenie: 1
Aby dodać odpowiedź musisz być zalogowanym użytkownikiem.
Przejdź do logowania ›››
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.