[id: 46892] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: ŚLUSARZ
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2018-12-06
Oferta ważna do: 2018-12-27
Branża zatrudnienia: tak zawód pokrewny
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: tak cały etat
Miejsce pracy: Praca za granicą: Niemcy
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki: niemiecki: średnio

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko ŚLUSARZ
Tel.: 0048 713666081
Dane adresowe: 50-123 Wrocław
Polska
Adres strony www: opcja płatna
Adres email: info@walterfachkraft.pl

Dodatkowe informacje

Dodatkowe uwagi do ogłoszenia:

Oferujemy:
1. Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
2. Stałą pracę w renomowanej niemieckiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
3. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie minumum 60 % kosztów wynajmu.
4. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
5. Płatne urlopy i premie świąteczne.
6. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.
7. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
8. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
9. Bezpłatne ub
Doświadczenie / staż pracy: Wysoka podstawa, do tego dieta i komfortowe mieszkanie niedaleko miejsca pracy, a to wszystko na niemieckiej umowie o pracę- brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę.

Zakres obowiązków ślusarza :
obsługa maszyn do obróbki metalu,
szlifowanie oraz polerowanie form metalowych.

Wymagania:
doświadczenie w pracy jako ślusarz,
znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).

Odpowiedzi

Ilość odpowiedzi na ogłoszenie: 0
Aby dodać odpowiedź musisz być zalogowanym użytkownikiem.
Przejdź do logowania ›››
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.