[id: 45609] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Spawacz 141
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2018-08-31
Oferta ważna do: 2018-09-04
Branża zatrudnienia: tak spawacz/spawalnik
tak monter/instalator
tak stoczniowiec
tak zawód pokrewny
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
tak kontrakt
Wymiar czasu pracy: tak cały etat
Miejsce pracy: Praca za granicą: Ejby, Dania
Prawo jazdy: tak B nie posiada
Wymagane języki: angielski: średnio
Przewidywane wynagrodzenie *
Stawka godzinowa
180 DKK

* Dla działalności gospodarczej podana jest kwota netto (bez podatku VAT).
Dla umowy o pracę, zlecenie, o dzieło... jest to kwota do opodatkowania po zastosowaniu pozostałych obciążeń.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Bluecollar Jobsupply Sp. z o.o.
Charakter firmy agencja pośrednictwa
Stanowisko Spawacz 141
Tel.: 0048 91 434 21 46
Dane adresowe: 70-952 Szczecin
Polska
Adres strony www: opcja płatna
Adres email: pracodawca nie uwidocznił adresu e-mail

Dodatkowe informacje

tak 141
tak stal

Dodatkowe uwagi do ogłoszenia:

Zakres obowiązków:
Zakład zajmuje się produkcja zbiorników i rur dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego oraz energetyki. Do zadań należeć będzie: spawanie rur ze stali nierdzewnej (grubość materiału 1-2 mm).
Informacje dot. uprawnień lub materiałów: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego S 141/ 09.18/Fyn
Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora - BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie - moich danych os
Doświadczenie / staż pracy: Oczekujemy:
• min. 4 lata udokumentowanego doświadczenia w wyżej wymienionych obowiązkach,
• umiejętności odczytywania rysunku technicznego,
• certyfikatu spawalniczego na metodę 141 (nie musi być aktualny) – duży atut
• min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego,
• prawo jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.
Wymagane dokumenty:
•CV,
•Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy , referencje itp.
Dodatkowe umiejętności: • atrakcyjne wynagrodzenie (+ ewentualne dodatki zmianowe),
• dużą liczbę nadgodzin,
• umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
• ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
• możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.,
• dodatek wakacyjny 12.5% do każdej godziny,
• opieka koordynatora,
• wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.,
• pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągan

Odpowiedzi

Ilość odpowiedzi na ogłoszenie: 1
Aby dodać odpowiedź musisz być zalogowanym użytkownikiem.
Przejdź do logowania ›››
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.