575

[id: 44294] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Spawacz TIG, RVS
Ilość miejsc pracy: 4
Oferta ważna od: 2018-06-26
Oferta ważna do: 2018-07-17
Branża zatrudnienia: tak spawacz/spawalnik
tak monter/instalator
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: tak cały etat
Miejsce pracy: Praca za granicą: Belgia
Prawo jazdy: tak B wymagane
Wymagane języki: angielski: średnio

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Axell Holandia
Charakter firmy agencja pośrednictwa
Stanowisko Spawacz TIG, RVS
Tel.: +48 662 013 623
Dane adresowe: 45-001 Opole
Polska
Adres strony www: opcja płatna
Adres email: pracodawca nie uwidocznił adresu e-mail

Dodatkowe informacje

tak 141

Dodatkowe uwagi do ogłoszenia:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Axell Holandia Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul. Rybickiego 41
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego,
3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, jak również prawo do odwołania zgody,
4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Informacje dot. uprawnień lub materiałów: Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV przez Axell Holandia Sp z o.o. dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).”
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4106.
Doświadczenie / staż pracy: Dla swojego klienta w Belgii, fabryka chipsów i frytek, poszukujemy obecnie spawaczy TIG 141 RVS.
Start: 02.07.2018 (praca na kilka miesięcy)
Zarobek netto tyg przy 45 h pracy: 530 euro

Obowiązki:
- Spawania tras pod kable, skrzynek rozdzielczych i obudów do rozdzielni elektrycznych
- Spawanie cienkich blach, rurek
Dodatkowe umiejętności: Oferujemy:
- GRATIS ZAKWATEROWANIE NA TERENIE BELGII
- Darmowy transport do pracy na terenie Belgii
- Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
- Możliwość długotrwałej współpracy
- Opiekę polskich koordynatorów
- Tygodniowy system wynagrodzeń

Odpowiedzi

Ilość odpowiedzi na ogłoszenie: 0
Aby dodać odpowiedź musisz być zalogowanym użytkownikiem.
Przejdź do logowania ›››
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.