575

[id: 40390] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Spawacz 141 H-L045 P.91, P.11 (13CrMo,10CrMo)
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2017-11-09
Oferta ważna do: 2017-11-30
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
tak umowa zlecenie
tak kontrakt
Miejsce pracy: Praca w kraju: Katowice
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Headhunters
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko Spawacz 141 H-L045 P.91, P.11 (13CrMo,10CrMo)
Tel.: 669 699 229
Dane adresowe: 80-244 Gdańsk

Dodatkowe informacje

tak 141

Obowiązki:

- Praca przy spawaniu rur ze stali kotłowej (ASME: p.91, p.11, EN: 13CrMo4-5, X10CrMoVNb91)

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Zwroty za przejazdy służbowe, zwroty za wydatki służbowe,

- Samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług,

- Kontrakt w branży energetycznej w okolicy Katowic,

- Zakwaterowanie w dobrych warunkach oraz wyżywienie,

- Dodatkowe ubezpieczenie zbiorowe w PZU,
Informacje dot. uprawnień lub materiałów: Firma HR Invest, oferująca wysokiej jakości usługi serwisowe (budowy, remonty i modernizacje) dla turbin, kotłów, AKPiA oraz urządzeń pomocniczych, na potrzeby nowych projektów, do pracy na terenie całego kraju oraz za granicą, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko Spawacza 141
Doświadczenie / staż pracy: - Doświadczenie w spawaniu rur ze stali kotłowych (ASME P91 lub podobne), w pozycji wymuszonej doczołowo - poparte kilkuletnim doświadczeniem oraz odpowiednim certyfikatem,
Dodatkowe umiejętności: Doświadczenie w pracy na elektrowniach lub elektrociepłowniach,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego,

- Mile widziany własny sprzęt (dodatkowe wynagrodzenie za własną spawarkę).