575

[id: 35850] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Spawacz MIG/MAG i TIG (Pracownik tymczasowy)
Ilość miejsc pracy: 5
Oferta ważna od: 2017-05-31
Oferta ważna do: 2017-06-21
Branża zatrudnienia: tak spawacz/spawalnik
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: tak cały etat
Miejsce pracy: Praca za granicą: Francja
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy ECOJOB SPÓŁKA Z.O.O.
Charakter firmy agencja pośrednictwa
Stanowisko Spawacz MIG/MAG i TIG (Pracownik tymczasowy)
Tel.: 61 673 15 42
Dane adresowe: 61-193 Poznań
Polska
Adres strony www: opcja płatna
Adres email: pracodawca nie uwidocznił adresu e-mail

Dodatkowe informacje

tak 135
tak 136
tak 141

Dodatkowe uwagi do ogłoszenia:

Oferujemy :

polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
bezpłatne zakwaterowanie,
przejazd do Francji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych
Doświadczenie / staż pracy: Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje Spawaczy.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Opis stanowiska :

Praca na podstawie rysunku technicznego,
Spawanie metodą MIG/ MAG
Spawanie metodą TIG
Dodatkowe prace ślusarskie.
Dodatkowe umiejętności: Wymagania :

Umiejętność spawania metodą TIG i/ lub MIG-MAG min. 5 lat,
Mile widziany własny samochód,
Mile widziana znajomość języka francuskiego,
Bardzo dobra kondycja fizyczna.

Odpowiedzi

Ilość odpowiedzi na ogłoszenie: 0
Aby dodać odpowiedź musisz być zalogowanym użytkownikiem.
Przejdź do logowania ›››
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.