575

[id: 35509] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Spawacz 135
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2017-05-22
Oferta ważna do: 2017-06-12
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Miejsce pracy: Praca za granicą: Finlandia
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:
Przewidywane wynagrodzenie *
Stawka godzinowa
14-15 S euro

* Dla działalności gospodarczej podana jest kwota netto (bez podatku VAT).
Dla umowy o pracę, zlecenie, o dzieło... jest to kwota do opodatkowania po zastosowaniu pozostałych obciążeń.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Adecco Poland
Charakter firmy agencja pośrednictwa
Stanowisko Spawacz 135
Tel.: 695 060 541
Dane adresowe: 00-844 Warszawa

Dodatkowe informacje

tak 135
tak stal
Informacje dot. uprawnień lub materiałów: Aktualne certyfikaty spawalnicze na metodę 135:
- 135,P,FW,1.3,S,t15,PD,ML
- 135,P,BW,1.3,S,t15,PF,SS,nb
Doświadczenie / staż pracy: Zadania:
• Spawanie metodą 135 ram do pociągów i tramwajów, praca w systemie 2-zmianowym

Wymagania:
• doświadczenie min. 2-3 letnie jako spawacz
• Aktualne certyfikaty spawalnicze na metodę 135:
• Pozytywne referencje od byłych pracodawców

Oferujemy:
• Wynagrodzenie od 14 do 15 € brutto/h + dodatki
• Kontrakt od zaraz na okres min. 6 miesięcy
• Zapewnione zakwaterowanie blisko miejsca pra