575

[id: 34840] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Spawacz / Monter
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2017-04-28
Oferta ważna do: 2017-05-31
tak monter/instalator
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
tak umowa zlecenie
Miejsce pracy: Praca w kraju: Olsztyn
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy P.H.U. SZMALSTAL
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko Spawacz / Monter
Tel.: 739-072-881
Dane adresowe: 10-467 Olsztyn

Dodatkowe informacje

tak stal

Główną dziedziną naszej działalności jest wykonywanie montaży i spawanie kompletnych instalacji technologicznych, części, urządzeń, elementów, zbiorników ze stali nierdzewnej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Spawacz / Monter
Informacje dot. uprawnień lub materiałów: Zakres obowiązków:
- spawanie TIG / montaż instalacji
- możliwość pracy na stałe
- praca na hali / delegacja
Doświadczenie / staż pracy: Wymagania:
- Aktualny certyfikat met. 141 gr 8 TUV , UDT
- doświadczenie w spawaniu
-umiejętność czytania rysunków izometrycznych

Prawo jazdy , znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem .
Dodatkowe umiejętności: Oferujemy:
- Zakwaterowanie
- Transport
- Odzież ochronną
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca w miłej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz wszelkich uprawnień.

Informujemy, że skontaktujemy się wybranymi osobami.