575

[id: 32758] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Monter rur, urządzeń / Mechanik
Ilość miejsc pracy: 10
Oferta ważna od: 2017-02-08
Oferta ważna do: 2017-03-01
Branża zatrudnienia: tak monter/instalator
tak zawód pokrewny
Typ zatrudnienia:
tak umowa zlecenie
Wymiar czasu pracy: tak cały etat
Miejsce pracy: Praca w kraju: Gdańsk
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Headhunters
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko Monter rur, urządzeń / Mechanik
Tel.: 669 699 589
Dane adresowe: 80-244 Gdańsk
Polska
Adres strony www: opcja płatna
Adres email: gdansk@agencja-headhunters.eu

Dodatkowe informacje

Dodatkowe uwagi do ogłoszenia:

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem w temacie wiadomości „Monter/mechanik”, na adres e-mail, bądź o kontakt telefoniczny.

Jeśli spełniasz ww. kryteria i jesteś zainteresowany tą ofertą, zgłoś się do nas!
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.
Doświadczenie / staż pracy: Zakres zadań:
- serwis instalacji przemysłowej oraz urządzeń przyległych,
- demontaż, wymiana: chłodnic, wymienników ciepła itp.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę przy remoncie instalacji na terenie firmy działającej w branży przemysłowej,
- pracę od lutego na 2-3 tygodnie z możliwością przedłużenia lub przejścia na inne projekty.
Dodatkowe umiejętności: Wymagania:
- mile widziany własny sprzęt (klucze młotkowe powyżej 24mm, szlifierki, klucze elektryczne, łańcuchy etc.)
- doświadczenie przy podobnych zleceniach,
- umiejętność obsługi elektronarzędzi

Odpowiedzi

Ilość odpowiedzi na ogłoszenie: 0
Aby dodać odpowiedź musisz być zalogowanym użytkownikiem.
Przejdź do logowania ›››
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.