[id: 30778] Szczegóły oferty

Branża zatrudnienia: tak spawacz/spawalnik
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: tak cały etat
Miejsce pracy: Praca za granicą: Maasmechelen,Belgia
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki: angielski: dobrze

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Weegree Sp. z o.o.
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko Spawacz bram i ogrodzeń
Tel.: 775431852
Dane adresowe: 46-040 Opole
Polska
Adres strony www: opcja płatna
Adres email: pracodawca nie uwidocznił adresu e-mail

Dodatkowe informacje

tak 135
tak 136
tak 141

Dodatkowe uwagi do ogłoszenia:

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwsze 2 miesiące zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Gwarantowane 40 h pracy w tygodniu.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
Doświadczenie / staż pracy: Opis stanowiska:

Praca przy spawaniu ogrodzeń i bram metodą MIG/MAG (głównie aluminium).
Umiejętność precyzyjnego wykańczania spawów.
Prace ślusarskie.
Praca na podstawie rysunku technicznego.
Praca na produkcji oraz na wyjazdach do klientów (montaż ogrodzeń).

Wymagania:

Doświadczenie min. 2 lata w pracy przy produkcji oraz montażu bram i ogrodzeń.
Komunikatywna znajomość jednego z wymienionych języków obcych: angielski, niemiecki, niderlandzki.
Umiejętność s

Odpowiedzi

Ilość odpowiedzi na ogłoszenie: 0
Aby dodać odpowiedź musisz być zalogowanym użytkownikiem.
Przejdź do logowania ›››
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.