[id: 2985] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Inżynier Spawalnik
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2011-08-23
Oferta ważna do: 2011-09-13
Branża zatrudnienia: tak spawacz/spawalnik
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: tak cały etat
Miejsce pracy: Praca w kraju: Południowo-wschodnia Polska
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki: angielski: dobrze

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Start People Professionals
Charakter firmy agencja pośrednictwa
Stanowisko Inżynier Spawalnik
Tel.: 81 7460036
Dane adresowe: 20-070 N/D
Polska
Adres strony www: opcja płatna
Adres email: pracodawca nie uwidocznił adresu e-mail

Dodatkowe informacje

tak 135
tak 141

Dodatkowe uwagi do ogłoszenia:

Opis stanowiska pracy :

-Opracowywanie i wdrażanie technologii spawania dla zespołów spawanych o masie do 5T (ramy, obudowy, wysięgniki, ramiona, lemiesze, cięgna, korpusy);
-Inicjatywa, poprawa efektywności oraz ciągłe doskonalenie procesów spawania;
-Opracowywanie WPS-ów, instrukcji stanowiskowych, ich praktyczne wdrażanie i aktualizowanie;
-Nadzór nad dokumentacją techniczną i jej aktualizacją;
-Weryfikacja wymaganych oraz posiadanych uprawnień spawalniczych, egzaminowanie spawaczy oraz szkolenia
Doświadczenie / staż pracy: - Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu spawalnictwa; mile widziany dyplom IWE/EWE);
- Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
Dodatkowe umiejętności: - Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z metodami spawania 135 i 141;
- Znajomość wymagań normy PN-EN ISO 3834-2;
- Umiejętność analizy technicznej i rozwiązywania problemów;
- Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy;
- Ukierunkowanie na profesjonalne wsparcie produkcji;
- Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu;
- Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów i nowych rozwiązań;
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Odpowiedzi

Ilość odpowiedzi na ogłoszenie: 3
Aby dodać odpowiedź musisz być zalogowanym użytkownikiem.
Przejdź do logowania ›››
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.