575

[id: 29799] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Monter/ Spawacz 135, 136, 141
Ilość miejsc pracy: 1
Oferta ważna od: 2016-08-26
Oferta ważna do: 2016-09-16
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Miejsce pracy: Praca za granicą: Finlandia
Prawo jazdy: tak B wymagane
Wymagane języki: angielski: dobrze

Dane kontaktowe

Nazwa firmy OPTEAM POLAND SP. Z.O.O.
Charakter firmy agencja pośrednictwa
Stanowisko Monter/ Spawacz 135, 136, 141
Tel.: +48 698 334 141
Dane adresowe: 40-121 Katowice

Dodatkowe informacje

tak 135
tak 136
tak 141
tak stal
Informacje dot. uprawnień lub materiałów: Stal czarna i nierdzewna, gr 3-20mm, średnica 20-1000mm . Praca w oparciu o rysunek techniczny; obsługa elektronarzędzi.
Doświadczenie / staż pracy: OPIS STANOWISKA:
Do obowiązków na wskazanym stanowisku należy: montaż i spawanie modułów i podzespołów głównie dla przemysłu naftowego, takich jak: zbiorniki, rury oraz konstrukcje.
WYMAGANIA:
 Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
 Znajomość rysunku technicznego
 Umiejętności spawalnicze w metodach 135/136, 141 TIG oraz aktualne certyfikaty
 Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Dodatkowe umiejętności: Jest to oferta pracy tymczasowej - zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę - 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
 Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych - bank godzin