575

[id: 26794] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Pracownik do obsługi sieci gazowej
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2016-05-24
Oferta ważna do: 2016-06-14
Branża zatrudnienia: tak monter/instalator
tak stoczniowiec
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
tak umowa zlecenie
Wymiar czasu pracy: tak dowolny
Miejsce pracy: Praca w kraju: Gdańsk-Port Północny
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy MONTEX SHIPYARD
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko Pracownik do obsługi sieci gazowej
Tel.: 530228886
Dane adresowe: 80-560 Gdańsk

Doświadczenie / staż pracy: - aktualne Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku dozoru
- min. 3 letnie doświadczenie na powyższym stanowisku
- mile widziane wykształcenie techniczne - kierunkowe
- Znajomość przepisów dot. budowy i użytkowania sieci gazowych
- sprawność manualna
- zaangażowanie i motywacja do pracy
Dodatkowe umiejętności: Obowiązki:
- Realizacja zadań w zakresie eksploatacji sieci gazowej oraz ewidencji majątku sieciowego
- Zadania związane z dozorem technicznym sieci gazowych
- Prowadzenie ewidencji oraz bieżąca konserwacja środków ochrony indywidualnej i urządzeń