[id: 151] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Instalator - Spawacz Gazowy
Ilość miejsc pracy: 1
Oferta ważna od: 2010-02-16
Oferta ważna do: 2010-03-09
Branża zatrudnienia: tak spawacz/spawalnik
tak monter/instalator
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: tak cały etat
Miejsce pracy: Praca w kraju: okolice Poznania
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy PGB_HR
Charakter firmy agencja pośrednictwa
Stanowisko Instalator - Spawacz Gazowy
Tel.: ---------
Dane adresowe: 61-888 Poznań
Polska
Adres strony www: opcja płatna
Adres email: pracodawca nie uwidocznił adresu e-mail

Dodatkowe informacje

tak 311

Dodatkowe uwagi do ogłoszenia:

Dla naszego Klienta, firmy instalatorskiej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Instalator-Spawacz Gazowy
Nr ref. ISG_0110_WLK_I

Oferujemy:
- niezbędne narzędzia pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres e-mail: i.balcerzak@pgbhr.com podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska lub numer referencyjny ISG_0110_WLK_I
Doświadczenie / staż pracy: Wymagania:
- wykształcenie branżowe – instalacje sanitarne
- doświadczenie przy spawaniu instalacji sanitarnych (rury stalowe, miedziane – lutowanie twarde)
- mile widziane doświadczenie w ciepłownictwie
- czytanie rysunku technicznego
- umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole
- uprawnienia spawacza gazowego (acetylen + tlen)
- uprawnienia do spa
Dodatkowe umiejętności: Zadania:
- przygotowywanie instalacji na podstawie rysunków technicznych do późniejszego spawania, spawanie instalacji stalowych, miedzianych przy użyciu acetylenu i tlenu
- montaż i spawanie instalacji chłodniczych Cu – lutowanie twarde

Odpowiedzi

Ilość odpowiedzi na ogłoszenie: 1
Aby dodać odpowiedź musisz być zalogowanym użytkownikiem.
Przejdź do logowania ›››
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.