575

[id: 10958] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: SPAWACZ 136
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2014-04-09
Oferta ważna do: 2014-06-10
Typ zatrudnienia:
tak umowa zlecenie
Miejsce pracy: Praca w kraju: Bolesławiec, dolnośląskie
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy LAXO Care Sp. z o.o.
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko SPAWACZ 136
Tel.: +61 666 4747
Dane adresowe: 61-806 Poznań
Adres email: praca@laxo.pl

Dodatkowe informacje

tak 136

Stawka godzinowa: 23,50zł netto

CV + skan certyfikatu proszę przesyłać na mail.
tel: 61 666 4747 (pon.-pt., 9:00-17:00)

Praca w obiekcie zamkniętym, woj. lubuskie.
Opis stanowiska:
- przygotowywanie materiałów do spawania,
- spawanie konstrukcji stalowych,
- praca z dokumentacją techniczną,
- praca wg wymagań jakości dotyczących spawania materiałów metalowych.

Oferujemy:
- BEZPŁATNE zakwaterowanie,
- udział w realizacji międzynarodowego projektu,
Informacje dot. uprawnień lub materiałów: Aktualny certyfikat 1356W.
Istnieje możliwość zdania egzaminów na miejscu w przypadku braku aktualnego certyfikatu. Warunkiem jest umiejętność spawania metodą 136.
Doświadczenie / staż pracy: Wymagania:
- umiejętność spawania metodą 136,
- aktualne certyfikaty spawalnicze 136 (proszę dołączać skan certyfikatów),
- uprawnienia na HL045,
- min. 2-letnie doświadczenie w procesach spawania,
- gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym,
- sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań.